Koyo, Sørenga av Silke Mathe

P Dette kunstverket omsettes ved Fineart som mellommann i opphavsmannens navn, og er således unntatt MVA. Les mer

Kunstverket må hentes i vårt galleri. Utsendelse kun etter avtale.
Leveringstiden kan bli noe lengre enn normalt da dette er bestillingsvare, kontakt oss for mer informasjon på kundeservice tlf: 22 01 24 20 eller mail: kundeservice@fineart.no

Emner

Silke Mathe

Silke Mathe

Se kunstnerprofil

SILLKE MATHE (f. 1968) er en billedkunstner bosatt i Oslo. Hun er utdannet ved Akademie der Bildenden Künste i Nürnberg, der hun studerte maleri under den tyske maleren og professoren Johannes Grützke.

Mathe arbeider innen maleri, tegning, grafikk og akvarell, og hennes motivkretser kretser rundt menneskets tilstedeværelse i det naturlige rommet. Med en sterk emosjonell og visuell tilnærming, søker hun å formidle det som ligger under overflaten – det skjulte, det usagte og det uforklarlige. Hun skaper ikke nødvendigvis en gjengivelse av virkeligheten, men snarere nye realiteter, ladet med følelser og fortolkning.